Değer verdiğiniz her ne varsa, güvenle saklamanız için MEGA model zırhlı kasaları ürettik.

YÜKSEK GÜVENLİK

Bilgi

MEGA model zırhlı kasalar TSE EN 1143-1 Avrupa normlarına uygunluk belgesine sahiptir.

ONAYLI KALİTE

Bilgi

İhtiyaç ve tercihlerinize bağlı olarak kasanın ölçüleri, rengi ve iç bölümü size özel tasarlanmaktadır

KİŞİYE ÖZEL TASARIM

Bilgi

Türkiye'nin her yerine 12 saat içinde teknik servis verilebilmektedir

HIZLI TEKNİK SERVİS

Bilgi

GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN

Türkiye’nin öncü ve lider çelik kasa üreticisi Kıratlı Çelik Kasa, Gaziantep’te kurulu olan fabrikasında, dünya standartlarında yüksek güvenlik ve kalitede Mega Model Zırhlı çelik kasaları, kişisel ihtiyaçları ve tercihleri dikkate alarak üretmektedir. Mega Model Zırhlı Çelik Kasaların kapakları matkapla delinmeye karşı ve tüm gövde oksijen kaynağı ile kesilmeye karşı güçlendirilmiştir. Kilit sistemlerinde uluslar arası önemli üreticilerin ürünleri kullanılmaktadır.

AVRUPA NORMLARINDA ÜRETİM

Uluslar arası akreditasyon kuruluşları çelik kasaları hırsızlığa ve yangına karşı dayanıklılığını ölçmek için testler yapmakta ve ürünlerin Avrupa normlarına uygunluğunu belgelemektedir. Mega Model Zırhlı Çelik Kasalar TSE EN 1143-1 Avrupa normlarına uygunluk belgesine sahiptir. Kasaların EN-1143-1 dayanıklılık derecesi 6’dır.

KİLİT SİSTEMİ

Çelik kasalarda güvenlik seviyesini etkileyen en önemli unsurlardan birisi kilit sistemi ve kullanılan kilitlerin kalitesidir. Yüksek güvenlik seviyesine sahip çelik kasalarda kapakta biri anahtarlı kilit ve biri elektronik şifreli kilit olmak üzere 2 adet kilit kullanılması idealdir. Mega Model Zırhlı çelik kasaların kapaklarında, uluslar arası önemli kilit üreticilerinin kilitleri kullanılmak üzere, bir adet anahtarlı kilit ve bir adet elektronik şifreli kilit kullanıyoruz. Ayrıca Mega model kasaların kilitlerinde darbeye karşı iki adet herkul (cam kilit) sistemi bulunmaktadır.

TEKNİK SERVİS

Kıratlı Çelik Kasa, konusuna hakim uzman servis personeli ile 81 ilde 12 saat içerisinde teknik servis ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Çelik kasa imalatında 70 yıllık tecrübeye sahip firma, uzun yıllardır Türkiye’nin önemli bankalarının ve zincir mağazalarının çelik kasa, zırhlı kapı ihtiyaçlarını karşılarken, bu kurumların Türkiye genelinde teknik servis ihtiyaçlarını da başarıyla karşılamaktadır. Ayrıca Doğu Avrupa, Türki Cumhuriyetleri ve ortadoğu ülkelerine de teknik servis verebilmektedir.

KİŞİYE ÖZEL TASARIM

MEGA Model zırhlı çelik kasalarda Güvenlik ön planda olmakla beraber kullanım amacına ve kişisel tercihlere göre özel tasarım yapılmaktadır. Bizimle iletişim kurmanız ve talep etmeniz durumunda, çelik kasa kapasite ve özel tasarım ihtiyacınızın anlaşılması için özel müşteri temsilciniz size yardımcı olmaktadır. Buna göre kasa içine özel amaçlı (saat, mücevherat, evrak vb) çekmeceler veya raflar tasarlanmakta, çelik kasanın rengini belirlenmektedir.